Dzięki nawiązaniu współpracy z magazynem Smart Grids Polska zapraszamy na panel dyskusyjny zorganizowany przez redakcję magazynu. Szczegóły w programie konferencji.
 
Magazyn specjalistyczny Smart Grids Polska ukazuje się od marca 2012 roku. Jest pierwszym w Polsce czasopismem poruszającym tematykę inteligentnych sieci energetycznych (elektryczność, gaz, woda, ciepło). Powstał na bazie portalu www.smart-grids.pl.
Smart Grids Polska skierowany jest do specjalistów zajmujących się działalnością badawczą, produkcyjną i usługową. Czytelnicy reprezentują następujące branże: energetykę, elektrotechnikę, elektronikę, informatykę, teleinformatykę, a także automatykę przemysłową mającą zastosowanie w inteligentnych sieciach.
W ramach czasopisma poruszane są między innymi następujące tematy: inteligentna energetyka, inteligentne opomiarowanie, systemy ICT, inteligentne oświetlenie, Smart Cities, efektywność energetyczna, generacja rozproszona. Zajmujemy się również kwestiami uwarunkowań prawnych dotyczących rozwoju inteligentnych sieci energetycznych oraz przedstawiamy opiniotwórcze trendy na rynku.
Kanały dystrybucji Smart Grids Polska: sprzedaż prenumeraty lub pojedynczych egzemplarzy, wysyłka kwalifikowana, targi, konferencje, szkolenia.
 
Smart Grids Polska / Smart-Grids.pl
ul. Braci Załuskich 4 lok. 21
01-773 Warszawa
tel. kom.: +48 660 610 605
www.smart-grids.pl
www.smartgridspolska.pl
 
 

KGE Sp. z o. Sp.k. świadczy usługi w zakresie dystrybucji oprogramowania CAD, CAM, CAE dla budownictwa oraz wykonywania dokumentacji projektowych w zakresie budownictwa mostowego i hydrotechnicznego. Firma specjalizuje się w sprzedaży i wdrażaniu oprogramowania BIM dla specjalistów w dziedzinie architektury, konstrukcji, prefabrykacji, drogownictwa, budownictwa mostowego i hydrotechnicznego oraz geotechniki. KGE jest Dystrybutorem firm Nemetschek Group: Allplan GmbH, Precast Software Engineering GmbH, SCIA nv, Frilo Software GmbH, DC Software GmbH. W ciągu ostatnich 5 lat spółka KGE wykonała ponad 60 projektów mostów, przepustów, regulacji rzek i potoków, zbiorników retencyjnych, których budowa w większości została zakończona i oddana do użytkowania.

Robobat Polska jest członkiem międzynarodowej Grupy GRAITEC i od kilku lat aktywnie uczestniczy w promowaniu technologii BIM na świecie. Firma Robobat Polska jest liderem w zakresie wdrożeń BIM w Polsce, oferującym unikalną jakość kompleksowych usług, w tym rozwiązania wspomagające proces projektowania, zarządzanie projektem, zintegrowane rozwiązania sprzętowe, zarządzanie danymi, indywidualne szkolenia oraz pomoc z zakresu projektów inżynieryjnych. Robobat Polska jest dystrybutor typu VAR oprogramowania Autodesk o statusie platynowym i posiada trzynaście uznanych specjalizacji potwierdzających wysokie kompetencje w zakresie produktów i usług Autodesk.
 
Więcej informacji: www.robobat.pl

Grono firm, które nawiązały wspołpracę przy III edycji konferencji BIM Projektowanie Przyszłości, stale się powiększa

Firma FARO zajmuje się opracowywaniem i sprzedażą wspomaganych komputerowo systemów pomiarowych, urządzeń do wizualizacji i oprogramowania pomiarowego. Technologia dostarczana przez FARO umożliwia wykonywanie pomiarów 3D o wysokim stopniu precyzji oraz obrazowanie i porównywanie części i złożonych konstrukcji podczas procesu produkcji i kontroli jakości. Urządzenia wykorzystywane są do kontrolowania części i zespołów, planowania produkcji, inwentaryzacji powykonawczej, jak również do sprawdzania i rekonstrukcji zdarzeń w miejscach wypadków i przestępstw oraz cyfryzacji miejsc i obiektów historycznych.
 
 

Z przyjemnością informujemy, iż firma Construsoft została Partnerem Merytorycznym III edycji konferencji Projektowanie Przyszłości. Firma ta związana jest z naszą konferencją od pierwszej edycji.

Construsoft Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce oficjalnym partnerem firmy Trimble, będącej właścicielem  oprogramowania Tekla. Construsoft zapewnia szkolenia i wsparcie techniczne dla programu Tekla, zajmuje się także jego rozwojem i lokalizacją dla rynku polskiego. Firma zapewnia tym samym optymalne rozwiązania BIM dla wszystkich etapów procesu powstawania budynku.

Combined Opera House Downtown Dubaiok

CONSTRUSOFT sp. z o.o.
ul. Wilczak 16A
61-623 POZNAŃ
tel. 61 826 00 71, 504 058 218
 
Oddział Warszawa
ul. Erazma Ciołka 13 
01-402 WARSZAWA
tel. 22 836 00 63
 
Oddział Kraków
ul. Bratysławska 1A, 
31-201 Kraków
+48 12 631 15 95
 
www.construsoft.pl
info@construsoft.pl
 

MIEJSCE KONFERENCJI

KONTAKT Z NAMI

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!